Úvodní stránka Cukrárny Buštěhrad

Vítejte na stránkách Cukrárny a Lahůdek Buštěhrad!

Naše cukrárna je od února 2021 trvale UZAVŘENA


děkujeme všem za přízeň a přejeme klidné dny! 

Vaše ohlasy

zákusky - pochvala

19.08.2010 15:33
Dobrý den, na oslavě u kolegy jsem ochutnala Vaše zákusky a byly nejlepší, jaké jsem za poslední roky jedla.   Děkuju Petra V., Kladno

Svatební hostina

10.07.2009 16:59
Dobrý den, velice děkujeme za přípravu svatební hostiny. Svatební dot byl nádherný a skvěle chutnal! minizákusky zmizely do jednoho :-) Pánové si pochutnávali na řízečkách a všechny přítomné dámy potěšily těstovinové saláty a sýrové mísy! Vše kvalitní a perfektní jako vždy! s velkým díky manželé...

Svatební dort

10.07.2009 16:58
Dobry den pane Naprstku, 26.6.09 jsme od Vas meli svatebni dort, kolacky a minizakusky. Vse bylo jednim slovem VYNIKAJICI a ten dort se Vam opravdu povedl! Vsichni jsme si u svatebni hostiny pomlaskavali a chvalili. Jeste jednou tedy dekujeme a urcite Vas doporucime nasim znamym, Michal...

Diskuze

Hello, Happykiddi

Nerrybuh | 25.02.2024

Hello from Happykiddi.

drug free nj

ElliotMap | 07.12.2020

gaia herbal [url=https://www.bizcommunity.com/Profile/Comprarreductilsinrecetame]https://www.bizcommunity.com/Profile/Comprarreductilsinrecetame[/url] baby flu remedies

Marešová

Žaneta | 05.10.2019

Dobrý děkujeme za krásný velký 3kg větrnik žádná cukrárna nám ho nechtěla udělat a vy jste byli ochotný vyrobit mega větrnik a ještě za dobrou cenu děkuji dodatečně jste šikovní

Vše pro svatbu

iva | 16.02.2014

Vše pro vaši spokojenou svatbu najdete zde na těchto mých oblíbených stránečkách:
https://www.svadobnepierko.sk/

Dorty

Lucie | 12.10.2013

Chtěla bych moc poděkovat za nádherný dorty ve tvaru srdce s kytičkami a se jmény našich dvojčátek. Jsou moooc výborný a sklidili veliký úspěch. Ještě jednou děkuji že i mou představu o dortech jste mi splnili přesně takhle se si je představovala.S pozdravem Lucie.T.

Re: Dorty

poděkování | 18.11.2013

Milá Lucie,

moc Vám děkujeme za pochvalu, rádi budeme dělat radost celé Vaší rodině i nadále!

Svatební dort a minizákusky

A.V. | 29.01.2013

Dobrý den,
ráda bych Vám dodatečně poděkovala za nádherný a hlavně výborný svatební dort. Po dortu i minizákuscích se jen zaprášilo.
Jezdíme k Vám také pro chlebíčky a občas pro snídani a byli jsme vždy spokojeni.
Přeji Vám v podnikání mnoho úspěchů a doufám, že Vám tato pěkná úroveň vydrží!

Starý chlebíček

Lenka Maťátková | 11.07.2012

Dobrý den,
do dnešního dne jsem k Vám chodila ráda.
Dnes ráno jsem si u Vás kupovala chlebíčky.
Paní prodavačka mě chtěla dát jeden starý chlebíček.
Tudíž jsem ji požádala o jiný.Netušila jsem co si od ní vyslechnu.
Celou dobu co k Vám chodím se tato prodavačka nikdy neusmála.
Pokaždé je nepříjemná,ale blbce ze mě dělat nebude.
Naopak na druhé směně máte usměvavou paní,která má ráda pejsky.Myslím si,že by bylo dobré změnit trošičku přístup paní
prodavačky.Tímto chováním jen odrazuje zákazníky.
S pozdravem Lenka Maťátková

Re: Starý chlebíček

Jindřich Náprstek | 12.07.2012

Vážená paní Maťátková,

velmi se omlouváme za nepříjemnou situaci. Naše pracovnice již byla na celou věc upozorněna a vše s ní bylo řádně projednáno. Doufáme, že ani takovéto drobné nepříjemnosti Vás od další návštěvy neodradí.
Pokud by se vyskytly jakékoliv další problémy, prosím, obraťte se na mě osobně.

Hezký zbytek večera

Jindřich Náprstek

Re: Starý chlebíček

Stálý zákazník | 13.07.2012

Milá paní,
do této cukrárny chodím již několik let a musím říci, že je vyhlášená nejen svými zákusky. Nikdy jsem se nesetkala s neochotou personálu, ba naopak.
Nevím, proč zde řešíte oblibu pejsků, kteří nemají nic společného s prodejnou.
Nevím jak na Vás, ale na mne jsou obě prodavačky velice příjemné a usměvavé.

S pozdravem Eva Pelikánová

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek